e okul veli girişi

warning: Creating default object from empty value in /home/ekayit/domains/ekayitsorgulama.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

E-Okul Teog Sınav Sonuçları

2014 TEOG temel öğretimden ortaöğretime geçiş sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

4 soru hatalı olduğu için TEOG sonuçları üst mahkeme kararıyla açıklanacak.

2014 teog sınav sonuçları açıklandı mı?

MEB tarafından 28 - 29 Kasım 2013 tarihinde yapıla Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) itiraz edilen 4 soru için iptal kararı çıktı. TEOG sınavında sorulan bu 4 soru iptal edildi. Ankara 13'ncü İdare Mahkemesi'nin yürütmeyi durdurma kararının ardından Milli Eğitim Bakanlığı'nın üst mahkemeye yaptığı itiraz da reddedildi. Bunun ardından TEOG sınavı puanlaması yenide yapıldı ve TEOG sınav sonuçları açıklandı.

Teog Sınav Sonuçları için Tıklayın

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş


E-Okul Veli bilgilendirme sistemi nedir ve nasıl kullanılır eokul nedir,ne işe yarar ve nasıl giriş yapılır bu konular hakkında detaylı bilgiyi asağıda bulabilirsiniz

Öncelikle e okul veli bilgilendirme sistemi nedir değinelim;

E-Okul veli bilgilendirme sistemi,öğrenci velilerin giriş yapabileceği bir sistem.MEB tarafından kurulan bu sistem sayesinde öğrencinizin durumunu okula gitmeden sisteme giriş yapabilerek öğrenebiliyorsunuz.

Bu sistem sayesinde öğrencinizin karne notlarını,yazılı sınav notlarını,devamsızlığını,yazılı sınav tarihlerini öğrene biliyorsunuz.Ayrıca ders programlarını ve haftalık ders saatlarini takip edebilirsiniz.

E okul veli bilgilendirme sistemine nasıl gireceksiniz;

Öğrencinin TC Kimlik numarası ve öğrenci okul numarasını bilmeniz gerekir.

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

İçeriği paylaş